Forum Menu

The Evil Within 2

Διερευσε το Evil Within 2!! gematsu.com/2017/06/reddit-ad-leaks-evil-within-2-announcement

Επισημη ανακοινωση σημερα το βραδυ στην παρουσιαση της Bethesda!!!
I AM THE SHREDDER

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

o κοσμος τοχει τουμπανο κ αυτοι κρυφο καμάρι. σιγουρακι ηταν μετα την εικονα που ειχαν δειξει απο τη Bethesdaland. οπως κ το wolfenstein. καλοδεχουμενο σιγουρα :)

ΝΑΙ!!!!!!!!
Περίμενουμε περισσότερες πληροφορίες αυριο...
Ελπίζω σε ένα θαυμάσιο sequel. Aπαραίτητα με το ιδιο απιστευτο art direction και οπου γινεται βελτιωσεις στο design και στο gameplay. Διαβάζω πάλι ο Mikami είναι ο director οπότε πάλι θα είναι υπερπαιχνιδο όπως και το αδικημένο πρώτο μέρος!
Λάμπρο, σιγά σιγά ξεκινά να ετοιμάζεσαι για το υπερ-review....!
Θενξ μαν: This_is_a_Drill, oneeyedwally

Εκεινη τη θηλια στο λαιμο απο το τεταρτο μεχρι το δεκατο κεφαλαιο ειχα να τη νιώσω απο το silent hill 3.Αν προσεξουν λιγο τον τεχνικο τομεα και αν πεταξουν καποιες χαζομαριτσες και κοληματα των χαρτογιακαδων θα μιλαμε για έπος.

Stormbringer έγραψε: ΝΑΙ!!!!!!!!
Περίμενουμε περισσότερες πληροφορίες αυριο...
Ελπίζω σε ένα θαυμάσιο sequel. Aπαραίτητα με το ιδιο απιστευτο art direction και οπου γινεται βελτιωσεις στο design και στο gameplay. Διαβάζω πάλι ο Mikami είναι ο director οπότε πάλι θα είναι υπερπαιχνιδο όπως και το αδικημένο πρώτο μέρος!
Λάμπρο, σιγά σιγά ξεκινά να ετοιμάζεσαι για το υπερ-review....!

Κάνω ήδη διατάσεις! Με ξάναψε λίγο και το τρέιλερ είναι η αλήθεια.

Σας θυμίζω μόνο αυτό

ΠΡΟΣΟΧΗ Spoiler! [Πατήστε για επέκταση]

Με προβλημάτισε είναι η αλήθεια το trailer του 2.. ελπίζω να βγω λάθος, πολύ θα το χαρώ.

@Skynet : Ακριβώς αυτό φίλε μου! Μία θηλιά που σφίγγει ασταμάτητα και βασανιστικά....

@Λάμπρο: Xαχα, θα είναι η μητέρα των reviews δεν το συζητώ! Προτείνω για προθέρμανση, The Evil Within+ Expansions στο Nightmare και Resident Evil VII στο Madhouse....! Η αρραβωνιαστικιά σου θα βιώνει έναν άλλο, πιο σκοτεινό Λάμπρο στο σπίτι......!

@ Τάσο: Aυτά τα gameplay πλάνα τα είδες? Δεν νομίζω ότι έχεις κάτι να φοβάσαι.......! ;)
Θενξ μαν: moulan7, This_is_a_Drill

^^

Αυτά τα gameplay πλάνα είναι που με καθησυχάζουν Νίκο, ευτυχώς.
Θενξ μαν: Stormbringer

Αυτό που κάνει διατάσεις τέσσερις μήνες πριν την κυκλοφορία δείχνει το commitment, κάποια πράγματα πρέπει να τα εκτιμάμε εμείς οι αναγνώστες. :-D
Θενξ μαν: Stormbringer, moulan7, This_is_a_Drill

Δεν πιστεύω να εννοεί πως κάνει διατάσεις για να δουλέψει το φτυάρι :P

Πολύ σωστή η συνταγή: ένα πέρασμα Evil Within στο Nightmare και ένα πέρασμα από RE VII σε PS VR που πρέπει να loot-άρω σε ανύποπτο χρόνο από το σπίτι του Καλλίφα χωρίς να με πάρει χαμπάρι. Η γυναίκα μου δεν φρικάρει, Νικόλα. Αφενός έχει συνηθίσει τόσα χρόνια, αφετέρου, είμαι ψύχραιμος με τέτοια παιχνίδια, δεν πολυταράζομαι. Στα platform με βαράει εμένα, εκεί είναι που αναπτύσσω άρρωστη σχέση αγάπης-μίσους. Όποτε βγαίνει νέο Mario ηχούν οι συναγερμοί στο σπίτι.

Διατάσεις εννοείται κάνουμε πάντα από νωρίς. Πριν, για αποφυγή τραυματισμών, αλλά και μετά το review, για αποθεραπεία. Θα πάει το φτυάρι κι ο κασμάς γώνα, μην πάθω και κανένα τράβηγμα ο έρμος.

Εν τω μεταξύ, το αστείο είναι την εποχή που βγαίνει δεν με βλέπω καν να το παίζω, πόσω μάλλον να γράφω και review.

Παντως ακομα και αν η επομενη κοπελα με την οποια θα κανω σχεση ειτε ασχολειτε με παιχνιδια ειτε οχι δεν με νοιαζει αφου πλεον ολοι ξερουμε πως οι περισσοτερες γυναικες δεν ασχολουνται με παιχνιδια. Αρα εαν μεχρι να βγει το παιχνιδι εχω ξεκινησει νεα σχεση ε το πολυ πολυ να της δειξω 1-2 πιστες. Θυμαμαι οταν το 2013 στην πρωην μου street fighter 4 και assasins creed(δεν θυαμαι πως λεγοταν εκεινης της χρονιας) ειχε πει οτι ειναι πολυ βιαια. Που να δει λοιπον επομενη(οποτε τη βρω) παιχνιδι με γραφικαρες 1440p ultra σαν το evil within2 στο θηριο pc μου!! Θα τρελαθει τελειως!!!
I AM THE SHREDDER

ρε Σπρίντερ άκου να σου πω τι θα κάνεις. Καταρχήν, δε θα λες στα κορίτσα oτι παίζεις βίαια παιχνίδια και θρίλερ! κυρίως όμως, δε θα λες ότι σφάζεις άγρια, γιατί έχουν άλλα πράματα στο μυαλό τους και θα κόψουν λάσπη. θα λες ότι έχεις έναν εξοπλισμό άλφα άλφα, ικανό να ανταπεξέλθει στην οποιαδήποτε μελλοντική απαίτηση, παίζοντας τα πάντα με τρομακτικά αληθοφανή λεπτομέρεια!! αλλά χωρίς πολλές λεπτομέρειες γιατί μπορεί να νιώσουν άσχημα που δε θα μπορούν να ακολουθήσουν τη τεχνική ανάλυση που θα τους κάνεις. Και εκεί που θα τους λες τα περί αληθοφάνειας και μπλα μπλα μπλα, τσαααακ θα πετάξεις ύπουλα το δόλωμα. Θες, θα της πεις να σε πάρω αγκαλίτσα να νιώσουμε (το “νιώσουμε” είναι σημαντική λέξη, σημείωσέ τη!) το φόβο εκ του ασφαλούς? και έγινε η δουλειά trust me... ;)
Photo Albums: Games - RPGs

*** [Πατήστε για επέκταση]

Για διαβάστε αυτό...!
www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=240237196&postcount=323

Eπίσης το press release της Bethesda έχει κάποιες επιπλέον πληροφορίες και επιβεβαιώνει ότι ο Mikami θα είναι πάλι υπεύθυνος.
bethesda.net/en/article/3Z4Dkndho46qy0gM...il-within-2-revealed
Τελευταία διόρθωση: 4 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν από Stormbringer.

oneeyedwally έγραψε: ρε Σπρίντερ

Ώπα φίλε! Έμπλεξες τώρα! (ω μεγάλε Σρέντερ, δεν πιστεύω να τον αφήσεις να ζήσει μετά από αυτό!)

Ρε σεις evil within με τις κοπελιές μαζί? (άμα το ακούσουν έτσι να δεις πως θα χαρούν. ''ωωω μας είπε κοπελιές'').
Εγώ μάλλον θα ήμουν σε φάση ''ε, δεν πας καμιά βόλτα με τις φίλες σου? άντε άντε. ναι αργήστε όσο θέλετε'' .
Θενξ μαν: oneeyedwally
Τελευταία διόρθωση: 4 Μήνες 1 Εβδομάδα πριν από moulan7.

^^ ελα ρε και συ άτιμε, αμέσως μη χάσεις εκεί να με δώσεις! ανθρώποι είμεθα και ουδείς αλάνθαστος, από τη ταχύτητα σπρίνταρα να δώσω συμβουλή και μπερδεύτικα! εδω μιλάμε για advanced ψηστήρι, χειραγώγηση και πλήση εγκεφάλου να είμαστε και future proof για τα μετέπειτα, γιατί που ξέρεις τι μπορεί να γίνει... εκτός και αν είναι τυχερό το παιδί, εξαρχής μακάρι, και πιάσει τη silicon λοταρία...
Θενξ μαν: moulan7
Photo Albums: Games - RPGs

*** [Πατήστε για επέκταση]

Έλα Τάσο! Για να μην μου ανησυχείς...!

Θενξ μαν: aragorn2, moulan7

Θα γινει ενα 2ο πλει θρου και στο 1ο εννοειται πριν πιασω στα χερια μου το 2.

PSN ID: G3n3raL986 - XBL, NNID, Steam, Skype: G3n3raL86
My Street Fighter 4 FanFiction Project: fav.me/d3k2f2f

Ααααααααπαπααπααα! Ως τώρα το καλύτερο νέο της έκθεσης! Αγάπησα όσο λίγα παιχνίδια το πρώτο και την αρρώστια του Mikami που το συνόδευε και ανυπομονώ να χαθώ σε νέους ψυχεδελικούς κόσμους. Θα ασκήσω και βέτο στον εαυτό μου να μη δει άλλο trailer. Θέλω να είμαι εντελώς ανυποψίαστος για αυτά που θα αντικρίσω!!!

Mikami σε εμπιστεύομαι και βάζω ήδη στον κουμπαρά λεφτά για πάρτι σου!
Θενξ μαν: Stormbringer

Άμα λύσει κάποια προβληματάκια του πρώτου, θα μιλάμε για εξαιρετικό παιχνίδι . Το trailer ήταν πάντως πολύ καλό.